top of page

Наші вчителі

Людмила Ковальчук 

   

Пані Люда працює у нашому садочку ще з 2006 року. Народженна в Україні, вона закінчила Політехнічний інститут і пропрацювала 22 роки на Україні вчителькою. У 2003 році, пані Люда переїхала з своїм чоловіком і двома дітьми до Канади і незадовго приєдналася до садочку святого Матея. На теперішній час, вона відповідає за підошкільну програму у Садочку.  Пані Люда дуже любить вчити дітей, говорити з ними, і помагати їм розвиватись як особистість. Її робота є хобі, яка приносить їй багато радості.

Олеся Назаренко

Пані Олеся разом з її сімєю переїхала до Канади у 2013 році. Того самого року вона почала вчити у  садочку  Йосафата і минулого року перейшла до підшкільного класу і тримає посаду Музичного директора на всі класи в Україні Пані Олеся вчила багато років як асистент директор при академічній школі Уман перед тим як переїхала до Лізбон Португалію де вона вчила Суботню школу і музику. Пані Олеся дуже любить вчити дітей музику так як малюки живуть почуттями і сприймають світ емоціями. Вона вірить що головне в музичному вихованні – дати малятам радість,яскраві художні враження,спонукати їх до активності,прищеплювати інтерес, любов до музики.

Марія Равлик

Пані Марія приєдналася до нашого садочку у жовтні 2017 року, і вчить самих найменших. Вона має багато досвіду вчити у початкових класів як асистент директора в Україні.

bottom of page